plen
+48 604 639 298 biuro@pyromaster.pl

O nas

Pirotechnicy dla Pirotechników

PIROTECHNICY

Jesteśmy pirotechnikami. Swoją wiedzę czerpiemy z wieloletniego doświadczenia, zdobytego podczas setek realizacji.

SPECJALIŚCI

Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami z wielu branż – elektronika, informatyka, pirotechnika.

PRAKTYCY

Posiadamy szeroką wiedzę praktyczną, którą zdobyliśmy pracując również na innych polach swojej działalności naukowej i zawodowej.

AMBICJA

Nieodłączna cecha każdego członka PyroMaster. Motto zespołu „nie spoczywamy na laurach”.

ROZWÓJ

Nieustannie poszukujemy nowych funkcjonalności i rozwiązań, tak aby czerpać jeszcze większą przyjemność z pokazów pirotechnicznych.

WSPARCIE

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Potrzebujesz wsparcia? Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji.

Nasza misja

PyroMaster został stworzony z myślą o nowych rozwiązaniach i dodatkowych funkcjonalnościach w pirotechnice.  Naszym priorytetem jest niezawodność i najwyższy stopień kontroli w trakcie pokazu. Dlatego nasze wysiłki skupiamy na poszukiwaniu i wdrażaniu innowacyjności w tym zakresie. Wierzymy, że to przyniesie korzyść nie tylko dla naszej marki, ale również całej branży. Opieramy się na doświadczeniu naszego zespołu – specjalistów z wielu dziedzin – co daje nam ciągłe źródło wiedzy, z którego czerpiemy inspiracje do dalszego rozwoju systemu. Jesteśmy po to, by dać Ci najwyższy poziom kontroli i zminimalizować stres, tak abyś mógł po prostu cieszyć się swoją pracą.

Nasza historia

Z pirotechniką jesteśmy związani odkąd pamiętamy. Lata pracy przy pokazach zachęciły nas do stworzenia systemu dostosowanego do naszych potrzeb. Chcieliśmy rozwiązać wszystko to, co sprawiało nam największy problem. W oparciu o nasze doświadczenia stworzyliśmy pierwsze rozwiązania. Z biegiem prac, rozwijaliśmy nasz system. Dziś mamy całą rodzinę urządzeń PyroMaster, nad którymi pracuje wykwalifikowany zespół. To specjaliści z zakresu elektroniki, informatyki, automatyki i oczywiście pirotechnicy, którzy na co dzień pracują na naszym systemie. Ich praktyczna wiedza to niewyczerpane źródło, które inspiruje nas do dalszego rozwoju. Wszystko co robimy, to efekt wielu lat badań i doświadczeń nad systemem pirotechnicznym, ale także ambicja do stworzenia najlepszego na świecie systemu do kontrolowania przebiegu widowisk pirotechnicznych.

Nasz Zespół

WOJCIECH GREDKA

Pomysłodawca, architekt i główny konstruktor PyroMaster. Pirotechnika oraz elektronika to jego pasja. Wymyślił i zaprojektował wszystkie urządzenia, a także elementy systemu. Absolwent Automatyki i Robotyki na Wydziale Elektrycznym Politechniki Poznańskiej. Od 12 lat projektuje, programuje i bada urządzenia elektroniczne, a od ponad 10 lat projektuje i wykonuje pokazy pirotechniczne. Posiada uprawnienia potrzebne do wykonywania i nadzorowania prac związanych z dostępem do materiałów wybuchowych. W wolnym czasie projektuje nowe elementy systemu PyroMaster.

TOMASZ MAŃKOWSKI

W projekcie PyroMaster odpowiedzialny jest za kontakty z klientami międzynarodowymi oraz programowanie systemów wbudowanych. Współautor systemu oraz pomysłodawca wielu funkcji i rozwiązań technicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu urządzeń elektronicznych. Absolwent Automatyki i Robotyki na Wydziale Elektrycznym Politechniki Poznańskiej. Po studiach podjął tam pracę – prowadząc zajęcia na kierunku Automatyka i Robotyka oraz Informatyka. Równocześnie pracuje nad doktoratem. Wolny czas spędza realizując projekty DIY lub przy dobrym filmie.

MATEUSZ STANKIEWICZ

W PyroMaster odpowiedzialny jest za tworzenie aplikacji wysokopoziomowych, w tym za cały projekt programu komputerowego służącego do projektowania pokazów – PyroMaker. Ma na koncie ponad 10 lat doświadczenia w programowaniu oraz ukończoną Automatykę i Robotykę na Politechnice Poznańskiej. Brał udział w wielu projektach m.in. dla Polskiej Platformy Bezpieczeństwa oraz Schweizerische BundesBahnen. Obecnie wykorzystuje różne metody machine learning do analizy danych w Egnyte. W wolnym czasie bawi się z córką i buduje ciekawe, ale często niepotrzebne rzeczy. Uczy się również gry na pianinie.

MACIEJ SZMYTKOWSKI

Współtwórca pirotechnicznego systemu kontroli PyroMaster. Pomysłodawca wielu funkcji i nieoceniony tester wszystkich nowych rozwiązań. Na co dzień odpowiedzialny za kontakt z polskimi klientami, marketing i sprzedaż urządzeń. W wolnym czasie potrafi słuchać godzinami muzyki.